Напередодні Дня Святого Миколая здійснюються мрії

33

Напередодні Дня Святого Миколая керівництво Броварської районної державної адміністрації на чолі з виконувачем обов’язків її голови Павлом Проскочилом, завітало до родини Дейкунів для привітання її вихованців з наступаючими святами.

До привітань долучилися начальник служби у справах дітей та сім’ї Тетяна Купріянець та працівники служби.

Валентина та Вячеслав Дейкуни працюють батьками-вихователями протягом  9 років та мають біологічних  дорослих дітей.

Наразі, в родині виховується 11 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дитячий будинок сімейного типу родини Дейкунів є зразковим та показовим. Завдяки міцним сімейним стосункам, створені умови необхідні для виховання дітей такої категорії.

У родині вміють встановлювати правила та вчити дотримуватись їх дітей. Привчають вихованців до здорового способу життя та до порядку.

Потреби дітей повністю задовольняють, вміють створювати для них безпечне середовище, де всі діти можуть вільно проявляти будь-які емоції. А батьки — усвідомлюють власну відповідальність за життя та здоров’я своїх вихованців.

Кожен з них є індивідуальністю, і усіх їх об’єднує одна родина. Такі діти, попри все, дуже чуйні до любові та турботи, яку хочеться їм подарувати.

У такі хвилини серце стискається від болю, хочеться хоча б трішки скрасити будні цих дітей, разом з подарунками принести пригорщу своєї ніжності та любові, зробити цей дім теплим і затишним, а його мешканців — щасливими.

Тож до вихованців родини Дейкунів представники району приїхали не з порожніми руками, а подарували їм іграшки та солодощі, які їм дорогою передав Святий Миколай.

Об’єднуючим символом для дітлахів став святковий стіл.

Дітлахи щиро раділи безмежній щедрості Миколая, обмінювалися враженнями та веселилися. А їх гості так само відчували хвилини щастя, радіючи, що змогли додати передноворічної атмосфери тепла, затишку, яка може бути лише в сім’ї та рідному домі.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)