Керівництво району та представники громад Броварщини вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

37

14 грудня Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Броварська районна державна адміністрація та районна рада, Броварська районна громадська організація «Чорнобильський Спас», що об’єднує ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та представники територіальних громад Броварщини взяли участь у заходах вшанування пам’яті всіх, хто поклав своє життя заради майбутнього нових поколінь.

Так, цього дня у селі Літки Зазимської громади, відбулося урочисте відкриття пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС.

У церемонії відкриття пам’ятного знаку взяли участь: виконувач обов’язків голови Броварської районної державної адміністрації Павло Проскочило, заступник голови райдержадміністрації Максим Кондрюк, заступник голови Броварської районної ради Валентина Шульга , Зазимський сільський голова Віталій Крупенко, представники громадської організації «Чорнобильський Спас» — Мирослав Яніцький та Яків Скопич, представники духовенства та актив громади.

Пам’ятник встановлений за підтримки місцевого мешканця, підприємця — Олега Тридіда.

Праворуч – місцевий підприємець Олег Тридід

Під час відкриття пам’ятника, представники православного духовенства провели поминальне богослужіння в пам’ять за загиблими ліквідаторами. В знак шани присутні поклали квіти до пам’ятного знаку.

Усіх, хто проявив самопожертву заради врятування людства від радіаційного лиха, вшанували хвилиною мовчання. На завершення урочистостей прозвучала спільна молитва за Україну.

Далі, у Літківському будинку культури відбулося урочисте нагородження живих героїв-ліквідаторів.

Керівники району вручили місцевим учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС обласні нагороди, грамоти райдержадміністрації, подяки районної ради та цінні подарунки.

Павло Проскочило
Валентина Шульга

Зі словами вдячності та шани героям виступили Павло Проскочило та Валентина Шульга. А місцевий творчий гурт продемонстрував тематичну музично-танцювальну композицію.

Щира подяка усім, хто не шкодуючи власного життя, зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської трагедії.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)